13.07.2017

Krzysztof Stopa nowym CFO Grupy Onet-Ringier Axel Springer Polska

Personalia / Ludzie
  • Polub

Krzysztof Stopa (fot. Grupa Onet RASP)
Krzysztof Stopa (fot. Grupa Onet RASP)

Krzysztof Stopa zastąpi w tej roli Grzegorza Kanię, który rozstaje się z firmą. Stopa wejdzie  w skład Zarządu Grupy, gdzie dołączy do Edyty Sadowskiej (CEO Ringier Axel Springer Polska), Marcina Boroszko (CEO Media Impact Polska), Aleksandra Kuteli (CEO Onet S.A.), Jovana Protica (COO Grupa Onet-RAS Polska) i Marka Dekana (CEO Grupy Onet-RAS Polska). 

Miło mi powitać Krzysztofa Stopę, w roli nowego CFO Grupy Onet-RAS Polska. Krzysztof jest specjalistą od rynków środkowoeuropejskich, ma duże doświadczenie w obszarze kształtowania funkcji finansowej oraz skutecznego zarządzania zespołami. Życzę mu udanego startu w naszej Grupie. Jednocześnie chciałbym podziękować Grzegorzowi Kani za jego pracę i wkład w rozwój firmy - mówi Mark Dekan, CEO Grupy Onet-RAS Polska.

Od 2012 roku Krzysztof Stopa pracował jako CFO w IPG Mediabrands Poland, gdzie odpowiadał za działy finansowy, IT i HR oraz administrację. 

W ramach pełnionych obowiązków wspierał od strony finansowej wszystkie działania IPG Mediabrands, odgrywając kluczową rolę w kreowaniu wzrostu przychodów Grupy. Wcześniej pełnił rolę Dyrektora Finansowego na Europę Północną i Środkową w Genzyme Polska, gdzie był odpowiedzialny za finanse i obsługę klienta. Zanim Stopa rozpoczął pracę w Genzyme, przez sześć lat pracował w Marsh, najpierw jako Kontroler Finansowy odpowiedzialny za obszar Polski i kraje bałtyckie, a następnie jako CFO Marsh na Europę Środkową i Wschodnią. Karierę zawodową rozpoczął w działach Audytu i Doradztwa Finansowego w spółkach PwC w Polsce i w Londynie.

 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij
polersty, 178.37.179.*, 13.07.2017 / 16:27
Grześ był za drogi. A znaleźli tańszego. To się nazywa optymalizacja kosztów. Kolejny dyrektor musiał odejść.

Czytaj podobne