10.01.2019

Twórca kanałów Wojan i Wojan Games dołączył do TalentMedia

Social media
  • Facebook Polub

screen ekranu z kanału Wojan Games (źródło: YouTube)
screen ekranu z kanału Wojan Games (źródło: YouTube)

Do sieci partnerskiej TalentMedia dołączył Wojtek Tomalka, twórca kanałów na YouTube - Wojan i Wojan Games. Pierwszy to lifestyle’owy kanał Wojan, który gwarantuje widzom rozrywkę i dobrą zabawę. Dzięki atrakcyjnym treściom, kanał zgromadził już ponad 1,2 mln subskrybentów. Z kolei na drugim, stricte gamingowym kanale Wojan Games, króluje kolorowy i kreatywny świat gry Minecraft, a stała publiczność zbliża się do 600 tys. subskrybentów. 

TalentMedia w ramach umowy będzie odpowiadać za całokształt współpracy twórcy z markami, pełnić rolę managera w trakcie wszystkich realizacji oraz odpowiadać za optymalizacji treści na obu kanałach. 

- Moje kanały na YouTube dynamicznie się rozwijają, więc cieszę się, że tak doświadczony zespół ludzi pomoże mi w zarządzaniu współpracą z markami i wszystkim co się z taką współpracą wiąże. Dzięki temu będę mógł się skupić na tym co lubię robić i co docenia moja publiczność, tj. tworzeniu atrakcyjnego i angażującego kontentu – komentuje Wojtek Tomalka, twórca kanałów Wojan i Wojan Games. 

Twórca był wcześniej związany z siecią GetHero. Po dołączeniu Wojan i Wojan Games do sieci, w TalentMedia zrzeszonych jest na tę chwilę przeszło 100 kanałów YouTube. 

 

 

 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij