25.01.2019

Facebook udostępnia nowe narzędzia reklamowe

Social media
  • Facebook Polub

żródło: pixabay.com
żródło: pixabay.com

Facebook wzbogaca zestaw narzędzi reklamowych dostępnych w serwisie. Nowe umożliwią współpracę z zewnętrznymi i akredytowanymi w ramach programu Facebook Marketing Partners (FMP) partnerami. Partnerzy będą oferować rozwiązania wspierające reklamodawców w zarządzaniu bezpieczeństwem marki w prowadzonych przez nich kampaniach na Facebooku. Pierwszymi firmami, które uzyskały certyfikację są: DoubleVerify i OpenSlate.

DoubleVerify dostarcza oprogramowanie do pomiaru działań marketingowych oraz dane i analizy, z których korzystają największe marki i platformy medialne na świecie, uwiarygadniając jakość i skuteczność swoich działań. OpenSlate to natomiast niezależny system oceny treści, który pozwala marketerom wizualizować, optymalizować i automatyzować decyzje dotyczące targetowania treści na największych platformach wideo.

Nowe narzędzia pojawia się oboe tych proponowanych dotychczas: list wydawców i raporty dotarcia, które reklamodawcy mogą wykorzystać do tworzenia list zablokowanych, czy usuwania określonych wydawców i aplikacji wyświetlających ich reklamy na Facebooku.

 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij