9.08.2018

Onet konsekwentnie stawia na esport. Właśnie nawiązał współpracę z ESL

Portale
  • Facebook Polub

Onet - nowe logo
Onet - nowe logo

Na mocy zawartego porozumienia w serwisie Esportmania.pl oraz w innych serwisach Grupy Onet-RAS Polska, użytkownicy znajdą dostęp do wybranych treści ESL, a treści esportowe przygotowywane przez ekspertów Onetu, wzbogacą serwisy internetowe ESL. Onet zostanie także partnerem medialnym ESL i będzie relacjonować m.in. ESL Mistrzostwa Polski, których finał odbędzie się podczas tegorocznych targów Poznań Game Arena.

- Od dłuższego czasu mocno angażujemy się w tematykę esportową, m.in. szeroko relacjonując wydarzenia z największych wydarzeń esportowych, takich jak Intel Extreme Masters Katowice. Wyrazem zaangażowania i wiary w rozwój esportu jest także uruchomiony niedawno serwis Esportmania.pl, który kierujemy do fanów esportu. ESL jako największa na świecie organizacja esportowa to świetny partner, który wesprze nas merytorycznie i pozwoli na tworzenie jeszcze ciekawszych treści kierowanych do naszych użytkowników – mówi Marcin Hajek, Head of Esport w Grupie Onet-RAS Polska.

Grupa Onet nie od wczoraj interesuje się esportem. W lutym br. zainicjowała Polish Esport Awards, plebiscyt nagradzający środowiska esportowe. Laureaci w 10 kategoriach zostali ogłoszeni podczas gali, która była transmitowana w Onecie, a w maju wystartowała wspomniana esportmania.pl, który przybliża tematykę esportu mniej wtajemniczonym użytkownikom.

 

 

 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij