13.06.2018

Interia przygotowuje się na mundial. Trzech dziennikarzy będzie relacjonować mistrzostwa

Portale
  • Facebook Polub

Biuro Prasowe Interia.pl
Biuro Prasowe Interia.pl

Interia wysłała do Rosji trzech dziennikarzy: Michała Białońskiego, Remigiusza Półtoraka i Rafała Walerowskiego. Oprócz nich do Rosji udał się operator kamery i montażysta w jednej osobie. Wszyscy będą obecni przy reprezentacji Polski, na jej meczach, ale też na wybranych, najbardziej prestiżowych spotkaniach bez udziału Polaków. Dodatkowo z każdego meczu Mistrzostw Świata portal przeprowadzi tekstową relację live.

Z myślą o mundialu reaktywowany został także program wideo „Szybka kontra”. Jego stałym ekspertem na czas Mistrzostw Świata w Rosji został Tomasz Frankowski, były reprezentant Polski i członek sztabu trenerskiego kadry podczas Euro 2012.

ZOBACZ, CO NA MUNDIAL SZYKUJE ONET

50 dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w Interii ruszyła też seria „Tajemnice mundialu”. Redakcyjny specjalista w zakresie historii Mistrzostw Świata – red. Remigiusz Półtorak – codziennie przybliża kibicom ciekawostkę, nietypowe zdarzenie z poprzednich MŚ.

Ponadto, we wspólnym plebiscycie eurosport.interia.pl oraz RMF FM wybrano najlepszego polskiego piłkarza w historii. Został nim Włodzimierz Lubański. W finałowej trójce zdobył 42 proc. głosów, wyprzedzając Kazimierza Deynę (37 proc.) i Roberta Lewandowskiego (21 proc.)

- Jestem bardzo zadowolony, ale też trochę zaskoczony, bo większość młodych ludzi może mnie znać tylko z opowieści. Bardzo dziękuję i niezmiernie się cieszę, że ludzie pamiętają o tym, co zrobiłem dla polskiego piłkarstwa – mówił Włodzimierz Lubański, legenda Orłów Górskiego i Górnika Zabrze, odbierając statuetkę z rąk Pawła Chwaleby, członka zarządu Interii, oraz Bartłomieja Eidera, dyrektora warszawskiego oddziału RMF FM.

 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij