14.05.2018

Warszawskie rowery miejskie w aplikacji Jakdojade

Mobile
  • Facebook Polub


W aplikacji Jakdojade można teraz znaleźć najbliższą stację rowerową i sprawdzić czas dojazdu rowerem do miejsca docelowego. Jakdojade podpowie też, gdzie oddać rower najbliżej punktu końcowego. 

Nowa funkcja w aplikacji Jakdojade wskazuje najbliższą stację rowerową i informuje o liczbie dostępnych rowerów. Po wpisaniu w aplikacji miejsca docelowego i wyszukaniu opcji dojazdu należy wybrać nową zakładkę „Rower Miejski”. Jakdojade oblicza też czas przejazdu danej trasy i jego koszt – w przypadku czasu jazdy rowerem poniżej 20 minut informuje, że przejazd będzie bezpłatny. Co szczególnie wygodne – wskazuje stację końcową, gdzie użytkownik będzie mógł oddać rower. Aplikacja zlicza także całkowity czas dotarcia do celu – jazdę rowerem oraz czas dojścia do i od stacji rowerowej.

-  Niezmiennie namawiamy warszawiaków do przesiadania się na rowery – i dajemy kolejne ku temu powody. Do wygodnej i przydatnej aplikacji Citi Handlowy Bikes dołączyła właśnie możliwość planowania jazdy po mieście rowerem miejskim. Mamy nadzieję, że dzięki współpracy Citi Handlowy i Jakdojade jeszcze więcej warszawiaków zacznie przemieszczać się na dwóch kółkach. – mówi Miguel Mendes, dyrektor Departamentu Zarządzania Doświadczeniami Klientów Citi Handlowy.

Sponsorem nowej funkcji jest Citi Handlowy, który ułatwia korzystanie z systemu Veturilo dzięki bezpłatnej aplikacji Citi Handlowy Bikes. Nowa funkcja w Jakdojade pozwala użytkownikowi przełączyć się również do tej aplikacji, by wypożyczyć rower, a także skorzystać z funkcji takich, jak m.in. monitoring i zapamiętanie trasy przejazdu, powiadomienie o czasie wypożyczenia, planowanie treningu czy liczenie spalonych kalorii. 

 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij