4.06.2018

Zuzanna Budziszewska objęła stanowisko Head of Business w Foszer Sawicki

Personalia / Ludzie
  • Facebook Polub

Zuzanna Budziszewska
Zuzanna Budziszewska

Zuzanna Budziszewska związana wcześniej m.in. z Saatchi&Saatchi, Leo Burnett oraz domem produkcyjnym Papaya Films, objęła stanowisko Head of Business w domu produkcyjnym Foszer Sawicki.

Zuzanna Budziszewska jako Head of Business w Foszer Sawicki odpowiadać będzie za nawiązywanie współpracy z agencjami reklamowymi i klientami bezpośrednimi, a co za tym idzie za rozwój produktów wideo w obszarach – ATL, Content i On Air Production.

Budziszewska będzie blisko współpracować z Katarzyną Ejdys-Kalwasińską (Managing Directorem Foszer Sawicki), z Managing Partnerem - Bartłomiejem Foszerem, Creative Partnerem - Maciejem Sawickim oraz z Moniką Jaworską - Head of Production, z którą już współpracowały w Leo Burnett.

Zuzanna Budziszewska od kilkunastu lat związana jest z rynkiem reklamowym. Zarządzała zespołami odpowiedzialnymi za prowadzenie zintegrowanych kampanii reklamowych, w takich agencjach jak Leo Burnett, Liquid Thread, Havas, McCann oraz Saatchi&Saatchi, dla klientów takich jak Diageo, nc+, Coca cola, Orange, Samsung. Swoją przygodę zawodową zaczynała w domu produkcyjnym Papaya Films. 

 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij