19.10.2018

Zmiany w zarządzie P4, operatora sieci Play

Personalia / Ludzie / Biznes
  • Facebook Polub

materiały prasowe
materiały prasowe

Hans Cronberg i Bartosz Dobrzyński, którzy pełnią funkcje odpowiednio dyrektora ds. technicznych oraz dyrektora ds. marketingu, zakończą pracę dla P4 pod koniec grudnia 2018 roku, a ze swoich stanowisk w zarządzie ustąpią z końcem października 2018 roku. Ponadto, Jacek Niewęgłowski ustąpi z zarządu oraz ze stanowiska dyrektora ds. strategii z dniem 31 stycznia 2019 r. pozostając jednak do dyspozycji firmy w charakterze doradcy.

Zastąpią ich:

Michał Sobolewski, który zostanie powołany do zarządu na stanowisko dyrektora ds. marketingu. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w marketingu dla sektorów: telekomunikacyjnego, bankowego i ubezpieczeniowego. Do Play dołączył w 2009 r. i był odpowiedzialny za marketing konsumenckiej oferty produktowej.

Michał Ziółkowski - dołączy do zarządu na stanowisko dyrektora ds. technicznych. Pracuje w sektorze telekomunikacyjnym od 20 lat, z tego w Play od powstania firmy. Od marca 2017 r. jest odpowiedzialny za najszybszą rozbudowę sieci w historii polskiej telekomunikacji.

Wojciech Danieluk - zostanie powołany do Zarządu na stanowisko dyrektora ds. IT i transformacji. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w pracy dla sektora telekomunikacyjnego. Do Play przeszedł w 2008 r. z firmy Ericsson, a jego wieloletnia praktyka przysłużyła się udanej realizacji programów transformacyjnych realizowanych przez Playa.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij