28.11.2018

Tomasz Sekielski nowym prowadzącym Onet Rano

Personalia / Ludzie
  • Facebook Polub


Pierwsze wydanie prowadzone przez dziennikarza można zobaczyć 28 listopada od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych. Sekielski będzie prowadził jedno wydanie w tygodniu, w pozostałe dni program w mobilnym studiu Onetu poprowadzi Jarosław Kuźniar, Bartosz Węglarczyk, Iwona Kutyna i Piotr Kędzierski.

- Bez wątpienia ze względu na formułę audycji, prowadzenie Onet Rano będzie dla mnie nowym wyzwaniem i doświadczeniem zawodowym. Nie obawiam się tego, wręcz przeciwnie motywuje mnie to do działania. Bardzo się cieszę, że mogę stać się częścią znakomitego zespołu ludzi, którzy przygotowują i realizują ten program. Ich pasja i profesjonalizm sprawiły, że Onet Rano zajął znaczące miejsce pośród audycji publicystyczno-informacyjnych, jakie oferują widzom polskie media – mówi Tomasz Sekielski.

Tomasz Sekielski - dziennikarz, reporter, twórca filmów dokumentalnych, pisarz. W latach 1997–2006 był reporterem Faktów TVN. Relacjonował m.in. przebieg wojny w Kosowie, zatonięcie okrętu Kursk w okolicach Murmańska i prace komisji śledczej w sprawie afery Rywina. Prowadził także piątkowe wydania programu Kropka nad i. Od 2003 wraz z Andrzejem Morozowskim prowadził audycję Kuluary, codzienny program Prześwietlenie, a następnie Teraz my! W TVN24 prowadził również program Czarno na białym. Od października 2012 do stycznia 2015 był gospodarzem poranków w Radiu Tok FM. Od stycznia 2013 do czerwca 2016 prowadził program Po prostu w TVP1, a następnie Woronicza 17 w TVP Info. Współpracował również z tygodnikami Newsweek oraz Wprost. W 2006 roku wraz z Andrzejem Morozowskim otrzymał nagrodę Grand Press oraz tytuł Dziennikarza Roku, a w 2016 roku został nagrodzony Grand Press za najlepszy reportaż telewizyjny.

 

 

 

 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij