5.02.2019

Tadeusz Żórawski Dyrektorem Globalnej Strategii eCommerce w Molecular BBDO

Personalia / Ludzie
  • Facebook Polub

Tadeusz Żórawski (fot. BBDO)
Tadeusz Żórawski (fot. BBDO)

Tadeusz Żórawski pokieruje na szczeblu globalnym rozwojem strategii spółki Molecular BBDO. Nowa funkcja pozwoli mu połączyć dotychczasowe doświadczenie związane z analizą zachowań konsumenckich i marketing automation w e-commerce.

W roli Global eCommerce Strategy Director w Molecular BBDO, będzie realizował strategie rozwoju dla marek, które chcą zwiększyć zyski z e-commerce oraz są gotowe na wprowadzanie nowości digital commerce, takich jak social commerce, image commerce, automated commerce i innych. 

Tadeusz Żórawski przeszedł drogę od junior media planera do roli lidera domów mediowych (Universal McCann w Polsce, PHD). Wspierał w rozwoju m.in. takie marki jak Nestlé, General Motors, Polkomtel, Onet.pl, PLL LOT, allegro.pl, PKO Bank Polski. Przez ostatnie lata był związany z branżą e-commerce i nowymi technologiami. Wspierał współpracę startupów i korporacji jako doradca strategiczny i lider projektu Ommnichannel w The Heart Tech. Doradzał również SaveCart – firmie oferującej marketing automation dla sklepów online. Jest pomysłodawcą i liderem Smart Human – warsztatów i konferencji poświęconych technologii smart zorientowanej na człowieka. Prowadził również projekt ewolucji mediów w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Reklamy IAA. 

Tadeusz jest ekspertem IAB i członkiem Rady Programowej Forum IAB oraz konferencji Interact organizowanej pod auspicjami IAB Europe.

 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij