28.02.2019

Start-up zajmujący się analizą danych marketingowych wchodzi do Polski

Personalia / Ludzie / E-commerce
  • Facebook Polub

Krzysztof Andruszkiewicz (fot. Roivenue)
Krzysztof Andruszkiewicz (fot. Roivenue)

Roivenue, oferująca platformę oraz inne narzędzia do integracji i atrybucji danych marketingowych, rozpoczęła działalność w Polsce, Wielkiej Brytanii i Rumunii. W najbliższym czasie Roivenue ma zamiar rozpocząć działalność również w Hiszpanii i krajach niemieckojęzycznych. 

W Polsce za działania Roivenue będzie odpowiadał Krzysztof Andruszkiewicz. Szefem oddziału w Rumunii został Bogdan Papara-Popescu, a biurem w Londynie będzie zarządzał Dan Lucken wspierany przez Marka Symonsa.

Ekspansja na nowe rynki jest częścią długofalowej strategii biznesowej i rozwoju Roivenue, która w kolejnych latach planuje stopniowo rozszerzać swoją działalność w całej Europie. Obecnie trwają przygotowania do rozpoczęcia działań na kolejnych rynkach, w tym krajach niemieckojęzycznych oraz w Hiszpanii. 

- Aktualnie koncentrujemy się na zwiększeniu naszego udziału w rynki Europy Środkowej i Wschodniej oraz Wielkiej Brytanii, gdzie obecnie mamy już i nadal rozbudowujemy bazę klientów. Niedługo zaczniemy starania o kolejne rynki, na których również chcielibyśmy zbudować swoją pozycję. Już teraz podjęliśmy pierwsze kroki w postaci obecności na najważniejszych wydarzeniach oraz organizacji profesjonalnych konferencji i kampanii marketingowych w kolejnych krajach, które są dla nas interesujące z punktu widzenia dalszego rozwoju – dodaje Emil Jimenez, dyrektor ds. marketingu w firmie Roivenue.

 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij