10.01.2019

Piotr Kosiński na czele działu IT w GoldenSubmarine

Personalia / Ludzie
  • Facebook Polub

Piotr Kosiński (fot. GoldenSubmarine)
Piotr Kosiński (fot. GoldenSubmarine)

To nowo utworzone stanowisko w strukturach agencji. Do zakresu zadań Piotra Kosińskiego należy między innymi nadzór nad pracą całego działu IT oraz współpraca w zakresie realizacji projektów dla klientów z pozostałymi działami.

Co ciekawe, Piotr Kosiński pracował już – przez pięć lat – w GoldenSubmarine, jako PHP Web Developer. Teraz, po przeszło trzech latach spędzonych w firmie eMAG , wrócił do pracy w agencji. 

Ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie programistyczne. Tworzył serwisy dla znanych marek (front-end oraz back-end) i programował serwisy e-commerce. Jest fanem zwinnego tworzenia oprogramowania – posiada certyfikaty Professional Scrum Master i Professional Scrum Developer. 

Jest zaangażowany – zarówno komercyjnie, jak i społecznie – w projekty edukacyjne jako trener programowania. Między innymi, w projekt girls.js, adresowany do kobiet zainteresowanych programowaniem. Prowadzi zajęcia w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu (kierunek Testowanie oprogramowania), jest też trenerem w szkole programowania CodersLab. Wyznaje zasadę, że najlepszym sposobem nauki jest praktyka.

„Kiedy odchodziłem, w agencji pracowało około pięćdziesięciu osób. Bardzo mnie cieszy, że połowa z nich, po tak długim czasie, nadal tu jest” – mówi Kosiński. Dodajmy, że obecnie GoldenSubmarine w obu biurach, w Warszawie i Poznaniu, zatrudnia ponad sto osób.

Prywatnie Piotr Kosiński to szczęśliwy mąż i ojciec. Jak podkreśla, wiele w swojej karierze zawdzięcza żonie, która go wspiera i motywuje. W wolnych chwilach (głównie w komunikacji miejskiej) oddaje się czytaniu. Fan Kindle’a, e-booków oraz audiobooków, a także – gry w squasha.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij