8.10.2018

Paweł Kowalczyk kierownikiem działu Esport w Ringier Axel Springer Polska

Personalia / Ludzie
  • Facebook Polub

Paweł Kowalczyk (fot. Grupa Onet - RAS Polska)
Paweł Kowalczyk (fot. Grupa Onet - RAS Polska)

Paweł Kowalczyk z początkiem października objął stanowisko kierownika działu Esport w Ringier Axel Springer Polska i będzie odpowiedzialny za rozwój produktów esportowych oraz relacje z kluczowymi partnerami rynku esportowego w Polsce.

Z Ringier Axel Springer Polska oraz Onetem, Paweł Kowalczyk jest związany od 8 lat, wcześniej był odpowiedzialny za produkty sportowe online (m.in. przegladsportowy.pl, sport.onet.pl oraz ekstraklasa.tv). Odpowiadał również za działania marketingowe Przeglądu Sportowego. Przez ostatni rok Paweł Kowalczyk zarządzał projektami z obszaru esportowego w Grupie Onet-RAS Polska i był odpowiedzialny między innymi za uruchomienie serwisu Esportmania.pl oraz plebiscytu Polish Esport Awards a także nawiązanie partnerstw strategicznych. W nowej roli Paweł Kowalczyk będzie raportować bezpośrednio do Sabiny Lipskiej, dyrektora video w Ringier Axel Springer Polska.

Paweł Kowalczyk jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Executive MBA Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij