6.07.2018

Nowy szef kreacji w GoldenSubmarine w Poznaniu

Personalia / Ludzie
  • Facebook Polub

Paweł Janas
Paweł Janas

Paweł Janas obejmuje stanowisko Head of Creation w poznańskim oddziale agencji GoldenSubmarine. Pokieruje kilkunastoosobowym zespołem kreacji w poznańskim biurze agencji.

Paweł Janas ma wieloletnie doświadczenia agencyjne, ostatnio jako New Business Concept Lead w Q&A Communication, gdzie pracował dla takich marek jak Żabka, Komputronik i Subway. Wcześniej był Senior Art Directorem w GPD Agency, pracując z markami Enea, Volkswagen, Grausch&Grausch czy Hasco-Lek. Jako Senior Art Director w Just był odpowiedzialny za kreatywną stronę komunikacji m.in. Volkswagena oraz Warki. 

Zanim związał się z poznańskim agencjami, pracował między innymi w Tequila/ TBWA Warszawa, kolejno jako Senior Art Director i Creative Director. Pracował tam dla takich klientów, jak Unilever, Kraft Foods, Ruukii Polkomtel, PGE i Wyborowa.

Paweł Janas jest absolwentem wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych, na kierunku architektura i wzornictwo przemysłowe. Jego pasją jest malarstwo, bo – jak mówi – lubi i sam maluje. Interesuje się również grafiką i typografią oraz projektowaniem produktu. Aktywnie czas spędza na snowboardzie, a ostatnio próbuje jeździć na longboardzie. 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij