6.03.2019

Norbert Kowalski nowym prezesem zarządu agencji MOBIEM

Personalia / Ludzie
  • Facebook Polub

Norbert Kowalski (fot. MOBIEM)
Norbert Kowalski (fot. MOBIEM)

W lutym br. na czele agencji marketingu mobilnego MOBIEM stanął Norbert Kowalski, dotychczasowy dyrektor zarządzający AdRetail w Grupie Interia.pl. Tym samym przejął obowiązki dotychczasowych zarządzających — Elizy Durnakowskiej oraz Marka Naruszewicza, którzy kończą współpracę z agencją.

Zmiany mają przyczynić się do większej integracji agencji z Grupą Interia.pl i przyspieszyć rozbudowę istniejącej oferty mobilnej.

- Objęcie funkcji prezesa zarządu w MOBIEM jest dla mnie wyróżnieniem, ale przede wszystkim wyzwaniem. Cieszę się, że powierzono mi tę odpowiedzialną rolę i jednocześnie dziękuję za okazane zaufanie – dodaje Norbert Kowalski, przyszły prezes zarządu w MOBIEM. Stanowisko dyrektora zarządzającego AdRetail obejmie Karol Kamiński. 

Karol Kamiński jest związany z Grupą Interia od 2011 roku, kiedy to opuścił Dział Sprzedaży Grupy Onet, aby dołączyć do zespołu kreującego ówcześnie nowy produkt AdRetail. 

Norbert Kowalski od początku swojej kariery jest związany z mediami. Zaczynał w wydawnictwie „Wprost”, potem pracował dla Hachette Filipacchi Polska (obecnie Burda Media Polska). W Grupie Interia.pl od 2006 roku. Zaczynał jako kierownik w dziale planowania mediów, a następnie pełnił funkcję dyrektora ds. marketingu i PRu. Od 8 lat Norbert Kowalski pracuje na stanowisku Dyrektora Zarządzającego AdRetail. Jest pomysłodawcą i twórcą innowacyjnej sieć reklamy internetowej dla handlu, która prócz możliwości reklamowych, dostarcza także unikalną technologię sieciom handlowym. AdRetail skupia trzy największe serwisy gazetkowe w Polsce, serwis kuponowy oraz sieć widgetów z gazetkami reklamowymi w serwisach Grupy Interia.pl, Polska Press oraz innych wydawców internetowych. 

 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij