6.03.2019

Norbert Franke objął funkcję Chief Technology Officera w Isobar Polska

Personalia / Ludzie
  • Facebook Polub

Norbert Franke (fot. Isobar Polska)
Norbert Franke (fot. Isobar Polska)

Do zespołu agencji Isobar Polska dołączył Norbert Franke. Jako Chief Technology Officer będzie zarządzał  kilkudziesięcioosobowym działem technologii w Warszawie i Białymstoku.

Do jego obowiązków  będzie należało zarządzanie kilkunastoma zespołami eksperckimi pracującymi na rzecz klientów agencji a także wdrażanie procesów strategicznych, dalszy rozwój kompetencji technologicznych oraz nadzór i rozwijanie współpracy z partnerami agencji w zakresie technologii.

Norbert Franke jest managerem IT z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami i wdrażaniu projektów biznesowych opartych o technologie. Do Isobar Polska przeszedł z 4 Finance IT, międzynarodowej firmy IT specjalizującej się we wdrożeniach dla sektora finansowego, gdzie pełnił funkcję Head of Software Development. Wcześniejsze doświadczenia na rynku konsumenckim zdobywał w polskim oddziale koncernu Reckitt Benckiser, gdzie zajmował stanowisko Head of Digital. Przez 10 lat współpracował z Atos Polska (wcześniej AMG.net) – przez ostatnie lata jako Head of Digital Transformation Solutions odpowiadał za wdrożenia technologii digital wspierających e-commerce, marketing czy procesy biznesowe dla globalnych i polskich klientów Atos / AMG.net. Karierę zawodową rozpoczynał pracując jako programista i software development manager.

Norbert jest absolwentem studiów MBA na Politechnice Warszawskiej. Na tej uczelni uzyskał również magisterium w zakresie biocybernetyki i inżynierii medycznej.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij