9.01.2019

Monika Kleinrok-Brzozowska nowym CFO studia kreatywnego Tengent

Personalia / Ludzie
  • Facebook Polub

Monika Kleinrok (fot. Tengent)
Monika Kleinrok (fot. Tengent)

Do zespołu studia kreatywnego Tengent dołączyły Monika Kleinrok-Brzozowska, jako CFO oraz Kasia Jedlińska jako Communication Advisor odpowiedzialna za PR Tengent oraz pierwszego projektu spółki realizowanego w formule Venture Capital.

Studio kreatywne Tengent zajmuje się projektami branded content, wystawami i budowaniem doświadczeń dla marek. Jego założycielem i szefem jest Marcin Kobylecki, były szef kreatywny Platige Image.

Zespół Tengent rozrasta się wraz z kolejnymi projektami, które realizujemy. Jest ich obecnie już kilkanaście. Dotychczas koncentrowaliśmy się na działaniach kreatywnych dla naszych Klientów, ale przyszedł czas pomyśleć też o spółce jako takiej. Postanowiliśmy zaprosić do współpracy Monikę i Kasię, żeby zadbać o tematy istotne ze względu na dalszy rozwój Tengent. Obie Panie są doświadczonymi ekspertkami w swoich obszarach i bardzo liczę na to, że dzięki temu nasz statek szybciej popłynie we właściwym kierunku – mówi Marcin Kobylecki, dyrektor zarządzający.

Monika Kleinrok-Brzozowska jest ekspertem księgowości, controllingu i zarządzania finansami z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Po kilku projektach w tzw. wielkiej czwórce oraz w biznesie, objęła funkcję menadżera ds. finansów farm wiatrowych grupy Innogy w Polsce. Była tam odpowiedziana za controlling, księgowość i zarządzenie finansowe w okresie szybkiego rozwoju biznesu wiatrowego w Polsce.

Monika jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej na kierunkach Finanse i Bankowość oraz Zarządzenie i Marketing. Zdobyła również tytuł Master of International Management międzynarodowego stowarzyszenia uczelni biznesowych CEMS.

Kasia Jedlińska (fot. Tengent)

Kasia Jedlińska z prowadzeniem projektów z obszaru komunikacji związana jest od 2004 roku. Przez te lata uczestniczyła w realizacji kilkudziesięciu kampanii PR na rzecz firm prywatnych i instytucji publicznych. Doświadczenie zdobywała m.in. w agencjach PR - Euro RSCG Sensors (obecnie Havas PR) oraz Genesis PR. Zarządzała też Zespołem Komunikacji i pełniła funkcję Rzecznika Prasowego w Centralnym Ośrodku Informatyki. Była Dyrektorem Biura Komunikacji i Rzecznikiem Prasowym w KUKE SA. Po godzinach chętnie angażuje się w projekty społeczne, dlatego przez niemal 10 lat wspierała Fundację Świętego Mikołaja. 

Tengent działa na styku sztuki i technologii, by tworzyć kompleksowe rozwiązania dla firm i instytucji. Studio specjalizuje się w opowiadaniu historii językiem popkultury wykorzystując nowoczesne technologie. Buduje tożsamość marek i projektuje unikalne doświadczenia. Zespół Tengent to różnorodne kompetencje: od architektów przez grafików po osoby specjalizujące się w zarządzaniu niestandardowymi kampaniami i projektami budowania angażujących odbiorców treści.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij