3.01.2019

Michał Makuch poprowadzi dział Support w LifeTube

Personalia / Ludzie
  • Facebook Polub

Michał Makuch (fot. LifeTube)
Michał Makuch (fot. LifeTube)

Z początkiem stycznia, po ponad czterech latach współpracy ze spółką, Michał Makuch objął stanowisko Head of Support w LifeTube. Równocześnie do zespołu dołączył Artur Szambelan, który pełni rolę Support Managera.

Michał Makuch, związany z LifeTube od września 2014 roku (prawie od początku istnienia agencji), objął stanowisko Head of Support. Makuch będzie odpowiedzialny za koordynację pracy całego działu, pozyskiwanie nowych twórców do sieci oraz przeprowadzanie audytów kanałów.

Artur Szambelan (fot. LifeTube)

Do działu dołączył Artur Szambelan, obejmując stanowisko Support Managera. Szambelan swoje doświadczenie zdobył w grupie Abstra. W LifeTube będzie odpowiedzialny między innymi za analitykę, optymalizowanie kanałów i rozwijanie ich strategii wspólnie z twórcami oraz za realizowanie kampanii Google Ads.

Kolejną zmianą w dziale Support jest odejście Tomka Szambelana, który w agencji influencer marketingu pracował prawie 4 lata.

LifeTube to wyspecjalizowana agencja influencer marketingu i sieć partnerska YouTube, aktualnie zrzesza 500 twórców wideo, o łącznej liczbie przekraczającej 85 milionów subskrypcji. Twórcy LifeTube generują średnio 660 mln wyświetleń miesięcznie.

W LifeTube produkujemy wideo. Wiemy wszystko o YouTube.Zajmujemy się managementem topowych influencerów – gwiazd YouTube – i tworzymy kanały dla marek, umożliwiając im budowę własnej publiczności. Realizujemy kompleksowe kampanie z influencerami. Doradzamy w zakresie wideo marketingu i szkolimy. Jesteśmy certyfikowanym partnerem YouTube i liderem influencer marketingu w Polsce.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij