24.05.2018

Mateusz Downar obejmuje stanowisko Digital Connections Directora w MediaCom Warszawa

Personalia / Ludzie
  • Facebook Polub

Mateusz Downar
Mateusz Downar

Downar zastąpi Agnieszkę Parfienowicz na stanowisku Digital Connections Directora i będzie odpowiadał za obszar programmatic oraz data, raportując bezpośrednio do Stanisława Kejlera, Managing Partnera. Poprzednio, przez dwa lata, pełnił rolę R&D / Data Directora.

- Praca na stanowisku Digital Connections Directora wymaga dogłębnej wiedzy  w obszarach m.in. takich jak Research & Data oraz Programmatic, a właśnie takie doświadczenie ma Mateusz i jest ono poparte prowadzaniem przez ostatnie lata wielu udanych projektów z zakresu Digital - mówi Stanisław Kejler, Managing Partner w MediaCom Warszawa

Dom mediowy MediaCom Warszawa działa na polskim rynku od 1996 r. Do jego klientów należą m.in. P&G, Teva, GSK, TCCC, Mars, Danone Group oraz zdobyci w wyniku lokalnych rozstrzygnięć w ostatnich kilkunastu miesiącach tacy klienci jak: Netia SA (off-line), Manta, iRobot czy Polski Bank Komórek Macierzystych. W wyniku przesunięć globalnych MediaCom Warszawa przejął również w ostatnich kilkunastu miesiącach obsługę budżetów: PSA, Opel i Tesco.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij