4.12.2018

Marcin Augustyniak obejmie stanowisko Client Director of Data Tank w Selectivv

Personalia / Ludzie
  • Facebook Polub

Marcin Augustyniak (fot. Selectiv)
Marcin Augustyniak (fot. Selectiv)

Selectivv rozszerza struktury swojego działu badawczo-analitycznego. Marcin Augustyniak - obejmie stanowisko Client Director of Data Tank, a Katarzyna Rode, będzie pełniła obowiązki Project Managera of Data Tank. 

Do obowiązków Marcina Augustyniaka będzie należeć rozwój produktów z obszaru badań i analiz, negocjowanie umów oraz rozwój sprzedaży usług z segmentu badawczo-analitycznego.

Nowy Client Director w Selectivv jest z wykształcenia socjologiem. Od 2000 roku zajmuje się badaniami społecznymi i marketingowymi. Przed dołączeniem do zespołu Selectivv w latach 2015-2018 pracował w MANDS Badania Rynku i Opinii, gdzie był odpowiedzialny za planowanie oraz realizację badań marketingowych, ze szczególnym uwzględnieniem branży retail. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami badawczymi. Do jego zainteresowań badawczych należą zagadnienia związane z wnioskowaniem z wykorzystaniem różnych źródeł informacji oraz rozwój analiz na podstawie danych behawioralnych.

Katarzyna Rode (fot. Selevtiv)

Katarzyna Rode dołączyła do zespołu Selectivv we wrześniu tego roku jako analityk. W listopadzie awansowała i objęła stanowisko Project Managera of Data Tank. Do jej obowiązków należy rozwijanie produktów z obszaru badań i analiz, projektowanie, a także realizacja badań i usług z segmentu badawczo-analitycznego.

Dzięki wykształceniu kognitywistycznemu, ma interdyscyplinarną wiedzę z zakresu analizy i eksploracji danych, projektowania paradygmatów badawczych, a także wykorzystania nowoczesnych technologii w praktyce. Swoją wiedzę badawczą i projektową Katarzyna współpracując przez lata z wieloma instytucjami naukowymi m.in z Instytutem Biologii Doświadczalnej w Warszawie (PAN), Wydziałem Psychologii (UW) czy Interdyscyplinarnym Centrum Nowych Technologii w Toruniu.

Pracując jako Project Manager w firmie Sports Excite sp. z o.o. zdobyła niezbędne doświadczenie do prowadzenia i realizacji projektów łączących w sobie aktywności z zakresu marketingu i nauki, dbając przy tym o integrację kompetencji technologicznych. Katarzyna interesuje się również UX (ang. User Experience), czyli projektowaniem systemów interaktywnych zorientowanych na użytkownika.  Ważna jest dla niej intuicyjność tworzonego produktu, płynność interakcji i terminologia zrozumiała dla użytkownika.  

 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij