2.07.2018

Małgorzata Drozdowska i Agnieszka Klimczak na czele kreacji FCB Bridge2Fun

Personalia / Ludzie
  • Facebook Polub

Agnieszka Klimczak, Rafał Baran i Natalia Drozdowska (fot. FCB Bridge2Fun)
Agnieszka Klimczak, Rafał Baran i Natalia Drozdowska (fot. FCB Bridge2Fun)

W latach 2014 - 2017 kierowały kreacją FCB Warsaw. W tym czasie agencja zdobyła pierwszego lwa w Cannes (kawa Prima), w kolejnym roku Grand Prix KTR. W 2017 roku zdobyły natomiast 2 lwy w Cannes, a projekt Smart Bell znalazł się na szortliście Cannes Lions Innovation wśród 35 najbardziej innowacyjnych projektów na świecie, zdobywając też 2 Grand Prix na festiwalu Golden Drum i laury w One Show. W badaniu satysfakcji Klientów MMP 2017 agencja pod ich przewodnictwem została oceniona najwyżej z sieciowych agencji, zdobywając najwyższe noty na niemal wszystkich wymiarach. 

- Niezmiernie się cieszę, że Agnieszka i Małgorzata zechciały przyjąć naszą propozycję. To rzeczywiście wyjątkowy, niezwykle skuteczny i wybitnie kreatywny duet. Każda z nich ma także osobowość pozwalającą na kierowanie pracami kreacji całej Agencji. Jestem przekonany, że razem będziemy tworzyć jeszcze lepszy produkt kreatywny dla naszych Klientów. - Rafał Baran, CEO FCB Bridge2Fun 

- Brzmi to paradoksalnie, ale choć wracamy do starej agencji, to z zupełnie nowymi możliwościami. FCB zawsze miała ambicje oferowania kreacji na najwyższym światowym poziomie, a po połączeniu z Bridge2Fun zyskała również niezwykły rozmach i jasno określoną wizję, łączącą reklamę z rozrywką. Nie możemy się doczekać, co wyniknie z tej współpracy - Agnieszka Klimczak i Małgorzata Drozdowska.

Drozdowska i Klimczak pracują razem nieprzerwanie od 2004 roku. Mają na koncie realizacja dla marek takich jak IKEA, Lotto, Tena, Prima, Nivea, AXA, Nissan, Limitless w Dubaju). W chwili na założenie rodziny założyły również firmę Miniio, która szybko została wybrana do selekcji Wallpaper jako „one of the brightest beacons in the Polish design firmament”. 

Z okazji dołączenia Drozdowskiej i Klimczak, agencja nakręciła krótki film, w którym pojawiają się m.in. Bogusław Linda, Kayah, Patryk Vega, Monika Brodka i Dorota Wellman. 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij