2.10.2018

Konrad Gładkowski dołącza do zespołu Green Parrot jako Chief Product Office

Personalia / Ludzie
  • Facebook Polub

Konrad Gładkowski
Konrad Gładkowski

Będzie odpowiedzialny za rozwój technologii i rozwiązań opartych o sztuczną inteligencję i chatboty.

- Platformy komunikacyjne są jednym z 10 najważniejszych trendów wg Instytutu Gartnera. Już teraz Messenger jest drugą najpopularniejszą aplikacją wśród użytkowników w Polsce (po YouTube) i jest używany na co drugim smartfonie. W połączeniu z dwoma innymi trendami - sztuczną inteligencją i inteligentnymi aplikacjami widzimy ogromny potencjał w tym obszarze. Spore inwestycje Facebooka, Microsoftu i Google pokazują, że ten obszar będzie rozwijał się bardzo dynamicznie, już obecne możliwości znacznie przewyższają boty, które znamy sprzed kilku lat. W Polsce z Messengera korzysta ponad 13 milionów ludzi, a w tym momencie jest na nim ok. 300 000 chatbotów. Wierzymy, że to dopiero początek - mówi Konrad Gładkowski.

- Jako jedna z pierwszych agencji w Polsce zajmująca się produkcją chatbotów widzimy, że w naszym kraju brakuje firm dostarczających kompleksowe rozwiązania w tym zakresie. - Dodaje Szymon Paroszkiewicz, założyciel i Creative Director agencji Green Parrot - Nasze doświadczenie jako agencja reklamowa i software house sprawiło, że postanowiliśmy znacznie rozbudować zakres świadczonych przez nas usług w tym obszarze, stąd także obecność Konrada w naszym zespole. 

Konrad Gładkowski pracował wcześniej w indaHash i EY Crowdsourcing, współpracując z markami takimi jak McDonald’s, Nestle, P&G, L'Oreal, Sephora, Coca-Cola, Huawei, T-Mobile realizując kampanie z domami mediowymi i agencjami takimi jak MediaCom, Mindshare, MEC, Starcom, OMD, Havas Media, VML. Czas wolny spędza na nurkowaniu i uczeniu innych nurkowania.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij