22.10.2018

Katarzyna Radecka i Maciej Piątek dołączyli do zespołu Agencji V&P

Personalia / Ludzie
  • Facebook Polub

Katarzyna Radecka (fot. V&P)
Katarzyna Radecka (fot. V&P)

Katarzyna Radecka jest w agencji nowym Business Development Managerem i będzie odpowiadać za rozwój i nawiązywanie relacji z nowymi klientami, a Maciek Piątek wesprze zespół kreatywny jako Art Director. Jego głównym zadaniem będzie tworzenie konceptów kreatywnych dla wybranych klientów agencji.

Kasia Radecka powróciła do Agencji V&P po 17 latach. To tutaj rozpoczęła swoją karierę zawodową w roli Account Managera. Przez blisko 16 lat związana była z Kompanią Piwowarską, gdzie w dziale korporacyjnym zajmowała się komunikacją wewnętrzną, zewnętrzną i CSR-em. Była członkiem Komisji Odpowiedzialnego Marketingu i Sprzedaży. Jako Sustainable Development Manager tworzyła i wdrażała strategię CSR w Polsce i Europie, rozwijała wolontariat pracowniczy i relacje ze społecznościami lokalnymi. Prowadziła szkolenia dla agencji reklamowych z zakresu odpowiedzialnej komunikacji marketingowej. Ostatnio współpracowała z zespołem ekspertów Diaphane software, który opracowała platformę do tworzenia raportów CSR. Powrót Kasi Radeckiej do zespołu Agencji V&P wzmocni grono ekspertów agencji specjalizującej się w marketingu konwersji 360.

Maciej Piątek ma kilkunastoletnie doświadczenie na stanowisku dyrektora kreatywnego. Przez ostatnich kilka lat związany był m.in. z agencją About Ad i Morski Studio gdzie pracował jako Creative Director. Swoją przygodę z reklamą rozpoczął 18 lat temu.  Jest twórcą, grafikiem i demonologiem. Rozprawia się ze złem czyhającym w mailach klientów, sprawnie pacyfikując je humorem na facebookowym profilu „The Brief – co znosi psychika grafika”.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij