13.03.2019

Jasmin Zäsar z awansem na Head of Influencer Marketing w Gameset

Personalia / Ludzie
  • Facebook Polub

Jasmin Zäsar (fot. Gameset)
Jasmin Zäsar (fot. Gameset)

Gameset Network jest obecnie zarządzana przez Jasmin Zäsar, która awansowała na stanowisko Head of Influencer Marketing. Nadzoruje zespół liczący cztery osoby, a do jej najważniejszych zadań należy koordynacja wszystkich współprac influencerskich, opieka nad rozwojem osobistym twórców i współtworzenie strategii rozwoju sieci razem z zarządem Gameset.

- Jasmin jest osobą bardzo ambitną i samodzielną. Cieszymy się, że możemy jej powierzyć tak istotny dla naszej firmy obszar influencer marketingu. Coraz większa liczba naszych projektów opiera się o współpracę z influencerami, dlatego z jednej strony zależy nam na reprezentowanie najciekawszych twórców, a z drugiej na dobrej współpracy z zaprzyjaźnionymi sieciami. Teraz nasz plan obejmuje także zwiększenie liczby kampanii influencerskich w regionie CEE.

Sieć influencerska Gameset Network działa od września 2018 roku w ramach agencji marketingu gamingowego Gameset. Skupia twórców gamingowych na Twitch i Youtube. Obecnie w sieci zrzeszonych jest już 24 influencerów na zasadzie wyłączności, reprezentujących najważniejsze gry na rynku (Fortnite, League of Legends, CS:GO, GTA V). Twórcy skupieni w sieci występują w autorskich formatach online agencji (m.in. Fantastyczna Piątka, Siła Sióstr) czy pracują na stoiskach marek na eventach (np. u Wedla i Pepsi w czasie Intel Extreme Masters).

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij