14.03.2019

Jan Domański objął funkcję Agency Sales Director w hybrid.ai w Polsce

Personalia / Ludzie
  • Facebook Polub

Jan Domański (fot. hybrid.ai)
Jan Domański (fot. hybrid.ai)

Jan Domański objął funkcję Agency Sales Director w hybrid.ai - globalnej firmie z obszaru mobile marketingu i programmatic, posiadającej autorską platformę DSP do zakupu reklam w modelu programmatic oraz bogatą bazę danych o użytkownikach smartfonów w Polsce i na świecie. Do kluczowych zadań Jana Domańskiego należy rozwijanie współpracy z domami mediowymi i agencjami reklamowymi.

Z początkiem marca 2019 roku Jan Domański dołączył do zespołu hybrid.ai, gdzie będzie odpowiedzialny przede wszystkim za rozwój oferty produktowej dla domów mediowych i agencji reklamowych. Ponadto, będzie wspierał wdrażanie na polskim rynku nowych rozwiązań firmy, takich jak TV Sync, czyli narzędzia do synchronizacji telewizyjnych kampanii reklamowych z kanałami mobile i desktop.

Dołączenie Jana Domańskiego do zespołu to dla naszej firmy bardzo istotne wydarzenie - wyjaśnia Dmitriy Shevchenko, hybrid.ai CEO Poland. Wierzę, że jego bogate doświadczenie i doskonała znajomość branży pozwolą nam skutecznie dotrzeć do klientów z unikalną ofertą, jaką dla nich przygotowaliśmy i z powodzeniem wprowadzić na polski rynek unikalne rozwiązania, jak na przykład TV Sync. 

Jan Domański w branży mediowej pracuje od 2006 roku. Przed dołączeniem do zespołu hybrid.ai,  odpowiadał za Business Development w firmie Selectivv. Wcześniej był m.in. szefem sprzedaży w Royal Ad oraz Senior Account Managerem w Agora Performance. Rozwijał też ofertę reklamową serwisów społecznościowych Epuls.pl oraz Grono.net. 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij