11.03.2019

Intellect rozbudowuje dział marketingu, Jacek Szczepan nowym Managerem Marketingu i PR

Personalia / Ludzie
  • Facebook Polub

Jacek Szczepan (fot. Intellect)
Jacek Szczepan (fot. Intellect)

Jacek Szczepan dołączył do zespołu agencji Intellect, obejmując stanowisko Managera ds. Marketingu i PR. Do tej pory funkcję tę pełniła Aleksandra Jucha, która obecnie udała się na urlop macierzyński.

Jacek Szczepan dołączył do zespołu agencji Intellect, obejmując funkcję Managera ds. Marketingu i Public Relations. Głównym zadaniem nowego  Marketing & PR Managera będzie dalsza rozbudowa działu marketingu agencji, pod kątem jeszcze szerszej, strategicznej obsługi klientów. 

- Intellect działa od kilkunastu lat, przy czym przez dłuższy czas działaliśmy jako software house. Natomiast od kilku lat konsekwentnie budujemy kompetencje agencji digitalowej full-service i przyjście Jacka Szczepana do naszej firmy jest szczególnie ważne właśnie w tym kontekście. Jacek skupi się m.in. na rozbudowie kompetencji agencji w zakresie wsparcia strategicznego dla marek, content marketingu, koncepcji kreatywnych, Social Mediów. Dodatkowo zadba o działania marketingowe i PR dla samej agencji - mówi Wojciech Smoleń, właściciel i prezes agencji Intellect.  

Jacek Szczepan zastąpił Aleksandrę Juchę, dotychczasową Marketing & PR Manager agencji, która obecnie udała się na urlop macierzyński. Po jej powrocie do firmy oboje będą zajmować się dalszym rozwojem działu marketingu.

Poprzednio, przez 2 lata, Jacek Szczepan pracował w agencji Veneo, w której odpowiadał m.in. za kampanie dla krakowskiego dewelopera Megapolis czy Poczty Polskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał także prowadząc własną agencję koncertową Soulstone Gathering, która odpowiedzialna jest m.in. za organizację krakowskiego festiwalu o tej samej nazwie.  

Jacek jest absolwentem Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim.   

 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij