25.04.2018

Dorota Mazur na czele Havas Creative Group Poland

Personalia / Ludzie
  • Facebook Polub

Dorota Mazur
Dorota Mazur

Dotychczasowy partner zarządzający w Havas Creative Group w Polsce - Dorota Mazur - z końcem kwietnia br. została mianowana na stanowisko CEO. Tym samym odpowiada za wszystkie spółki Havas Poland.

Dorota Mazur jest związana z Havas Poland od 2016. Do tej pory odpowiadała za rozwój agencji kreatywnej w grupie, a od sierpnia 2017 dodatkowo, po odejściu Katarzyny Kamińskiej, objęła zarządzanie spółką PR. Od teraz przejmuje stery i odpowiada za rozwój wszystkich spółek współtworzących Havas Creative Group w Polsce tj. Havas Warsaw, Havas PR, Havas Engage. 

Spółki Havas to zgrane zespoły świetnych specjalistów, dlatego z dużym entuzjazmem podchodzę do nowej roli, jaką jest dbanie o kompleksową ofertę dla naszych klientów. Naszym priorytetem jest to, by nasi klienci czerpali jak najwięcej z możliwości, jakie daje Havas jako Grupa – powiedziała Dorota Mazur.

Jednocześnie, Dorota Mazur razem z Małgorzatą Węgierek, CEO Havas Media Group, jest odpowiedzialna za projekt Havas Village. Koncept ten zakłada większą integrację na poziomie usług w obrębie obu grup Havas tj. Creative i Media. Jest on z powodzeniem realizowany w innych krajach w strukturze sieci Havas.

Dorota Mazur posiada wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej, wcześniej pracowała m.in.  w agencjach D’Arcy / DMDB, DougFaberFamily. Przed dołączeniem do Havas pracowała w agencji G7 (Leo Burnett Group), gdzie od 2011 r. pełniła funkcję dyrektor zarządzającej.

 

 

 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij