11.06.2018

Bernadetta Byrska Dyrektorem ds. Rozwoju Projektów Wydawniczych Treści Premium w Grupie Onet - RAS Polska

Personalia / Ludzie
  • Facebook Polub

Bernadetta Byrska
Bernadetta Byrska

Bernadetta Byrska obejmuje stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju Projektów Wydawniczych Treści Premium w Grupie Onet - RAS Polska. To nowo utworzone stanowisko w segmencie Treści Premium, w skład którego wchodzą marki Newsweek Polska i Forbes.

Po objęciu nowego stanowiska Bernadetta Byrska będzie odpowiedzialna za budowanie i wdrożenie strategii rozwoju projektów wydawniczych w segmencie Treści Premium. Pokieruje zespołem, który skupi się na rozwoju obecnych tytułów i kreowaniu nowych projektów wydawniczych również w wersji online.

„Jestem przekonana, że przy tak dużym doświadczeniu, posiadanych kompetencji Bernadetta doskonale poradzi sobie z nowymi obowiązkami i z sukcesem będzie rozwijała projekty wydawnicze dla marek Newsweek i Forbes” mówi Anna Kaczmarska, Dyrektor Wydawniczy segmentu Treści Premium.

Bernadetta Byrska od czterech lat jest związana z Grupą Onet-RAS Polska. Dotychczas pracowała na stanowisku business project managera marki "Newsweek". W tym czasie rozwinęła m.in. segment wydań specjalnych pod marką Newsweek. Z sukcesem wprowadziła na rynek prasowy kwartalniki Newsweek Psychologia i Newsweek Zdrowie, które cieszą się dużym uznaniem czytelników i partnerów biznesowych. Ponadto zbudowała markę Biblioteka Newsweeka: wprowadziła na rynek bestsellerowe książki, m.in. przewodnik „101 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce” Magdy Gessler, „A nie mówiłem” Tomasza Lisa i „Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego” Michała Krzymowskiego.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij