3.10.2018

Bartłomiej Kozieł został UX Directorem w Efigence

Personalia / Ludzie
  • Facebook Polub

Bartłomiej Kozieł (fot. Efigence)
Bartłomiej Kozieł (fot. Efigence)

Od października br. do zespołu Efigence dołączył Bartłomiej Kozieł. Objął stanowisko UX Directora, zarządzając i rozwijając kilkunastoosobowy team User Experience Designerów i Badaczy UX. 

- Budowanie doświadczenia klienta na najwyższym poziomie od zawsze było kluczowym wyróżnikiem projektów tworzonych przez Efigence. Świadczą o tym zarówno opinie naszych klientów, użytkowników tworzonych systemów transakcyjnych, aplikacji czy portali, jak i nagrody w konkursach polskich i międzynarodowych. Bardzo się cieszymy, że Bartłomiej Kozieł wraca do naszego zespołu. Jego doświadczenie w obszarze Product Designu i User Experience stanowi dla nas i dla naszych klientów gwarancję utrzymania doskonałej jakości projektów i rozwijania kompetencji w tym obszarze - mówi Marek Lesiak, Prezes oraz dyrektor technologii Efigence.

Bartłomiej Kozieł doskonale zna charakter pracy projektowej w Grupie Efigence. Pracował już w jej strukturach przez cztery lata, m.in. na stanowiskach: Information Architecture Director i Team Leader of Information Architecture. - Jest mi niezmiernie miło, że wracam do zespołu Efigence. Cieszę się, że będziemy wspólnie tworzyć nowe projekty, dbać o rozwój zespołu UX i zadowolenie klientów - wyjaśnia.

Bartłomiej Kozieł ma kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze Product Designu, User Experience  i konsultingu w obszarze UX. Zdobywał je m.in. w agencji Deloitte Digital jako szef zespołu experience design, w Agorze jako szef produktu Wyborcza.pl i w firmie Comarch jako User Experience Consultant. Od blisko 7 lat dzieli się również wiedzą i doświadczeniem ze studentami podyplomowych studiów User Experience Design na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

 

 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij