23.01.2019

Anna Pańczyk została CEO Grey London

Personalia / Ludzie
  • Facebook Polub

Anna Pańczyk, CEO GREY Group Poland
Anna Pańczyk, CEO GREY Group Poland

Anna Pańczyk, która dotychczas pełniła funkcję CEO Grey Group Poland, awansowała na stanowisko CEO Grey London. Będzie jednak nadal współzarządzać polskim oddziałem agencji wspólnie z Jakubem Korolczukiem, dotychczasowym dyrektorem kreatywnym. Pańczyk będzie raportować bezpośrednio do Eduarda Maruriego, prezesa i CEO Grey Europe

Anna Pańczyk pełni funkcję CEO Grey Group Poland od 2015 roku, kiedy to przejęła stery od Rafała Barana. Zarządzała spółkami wchodzącymi w skład grupy, czyli Grey Worldwide Warszawa, Testardo, Grey Works, Cohn & Wolfe oraz Grey Digital i podkreśla, że nie przestanie tego robić, ale - dzięki teamowi zarządzającemu - jej codzienna obecność nie jest niezbędna. 

Podczas czteroletniej pracy Anny Pańczyk na stanowisku CEO Grey Group Poland agencja znalazła się w pierwszej trójce najczęściej nagradzanych agencji kreatywnych w Polsce. Magazyn "Press" przyznał zarządzanej przez nią agencji tytuł "Efektywność roku 2018", a w konkursie Innovation 2018 otrzymała tytuł  "Najbardziej Innowacyjnej Agencji".

Anna Pańczyk przed dołączeniem do Grey spędziła siedem lat jako CEO i prezes w Change Integrated. Karierę rozpoczęła w Saatchi & Saatchi Polska, gdzie zajmowała stanowiska kierownicze, kończąc jako deputy managing director.

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij