24.10.2018

Anna Lipińska na czele zespołu plannerskiego w Booost

Personalia / Ludzie
  • Facebook Polub

Anna Lipińska (fot. Booost)
Anna Lipińska (fot. Booost)

Anna Lipińska objęła stanowisko Media Directora w Booost - agencji performance marketingu należącej do Grupy Scholz & Friends (holding Mediacap). Lipińska pokieruje zespołem plannerów i będzie odpowiedzialna przede wszystkim za współpracę z wydawcami i realizację kampanii.

Anna Lipińska posiada 18-letnie doświadczenie w branży marketingu i reklamy. Przez 9 lat była związana Peugeot Polska, gdzie jako specjalista ds. mediów odpowiadała za realizację kampanii offline i online dla marki. Obecnie specjalizuje się głównie w marketingu internetowym. Ostatnio na stanowisku Group Account Directora w Codemedia pracowała m.in. dla: Tesco, Agata SA, Vision Express, Topex, Bioderma, Sendit, Bonduelle, Mustela.

- Ważnym wyróżnikiem Booost są nowoczesne technologie marketingowe, ale najważniejszym filarem są ludzie – mówi Łucja Gdala, Managing Partner w Booost (Grupa S/F) -  Ania to marketer z wieloletnim doświadczeniem w digitalu. Potrafi doskonale zarządzać zespołem wyspecjalizowanym w kampaniach performanceowych m. in. dla branży retail/e-commerce i finanse. Pracujemy razem od wielu lat, a klienci cenią Anię za profesjonalizm oraz dobrą atmosferę współpracy – podsumowuje Gdala.

W Booost (Grupa S/F) Lipińska będzie odpowiedzialna głównie za prowadzenie zespołu plannerskiego, współpracę z wydawcami i realizację kampanii klienckich. W nowym miejscu pracy raportuje bezpośrednio do Łucji Gdali, Managing Partnera spółki. 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij