9.01.2019

Anna Gumkowska w Wirtualnej Polsce zajmie się rozwojem serwisów kulturalnych, showbiznesowych oraz premium

Personalia / Ludzie
  • Facebook Polub

Anna Gumkowska (fot. WP.pl)
Anna Gumkowska (fot. WP.pl)

Do WP dołączyła Anna Gumkowska. Zajmie się zarządzaniem i rozwojem serwisów kulturalnych, showbiznesowych oraz premium. Przez ostatnie lata była związana z Agorą i serwisem Gazeta.pl.

Nowa dyrektor odpowiada za rozwój produktu wydawniczego, przygotowanie i realizowanie strategii dla podlegających jej serwisów oraz zarządzanie nimi. Anna Gumkowska będzie odpowiadać m.in. za WP Magazyn, WP Opinie, Pudelek i o2.

– WP jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która podejmuje odważne decyzje i ciągle szuka innowacji. Wierzę, że ta współpraca pozwoli mi wykorzystać doświadczenie i umiejętności związane z rozwijaniem różnych biznesów i teambuildingiem, jak i na dalszy rozwój w nowych dla mnie obszarach – mówi Anna Gumkowska.

Anna Gumkowska jest specjalistką w zakresie biznesu internetowego. Swoje doświadczenie zdobywała w Agorze, a ostatnio, jako Head of Video&Lifestyle w Gazeta.pl, odpowiadała za część biznesową serwisów lifestyle (w tym: eDziecko, Kobieta, Kulinaria) oraz wideo.Anna Gumkowska, Gazeta.pl: Przekładanie na internet formatów z telewizji nie ma sensu

Wspólnie z zespołem tworzyła różnorodne formaty i produkcje specjalne (m.in. Make Poland Great Again, Haps, Myk, Koło Plotka, #zwykliniezwykli i poranne rozmowy Gazeta.pl). Wcześniej przez kilka lat pełniła funkcję Dyrektora Content Marketingu Gazeta.pl. Jest ekspertem IAB Polska oraz członkiem grupy Native Advertising Task Force IAB Europe, która opracowuje europejskie standardy reklamy natywnej. Obroniła doktorat poświęcony komunikacji mediowanej komputerowo w serwisach Facebook, Twitter i Pinterest. Jest autorką szeregu publikacji branżowych.

 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij