24.04.2018

Alicja Stefaniak awansuje na stanowisko Group Account Director agencji GetHero

Personalia / Ludzie
  • Facebook Polub

Alicja Stefaniak
Alicja Stefaniak

Alicja Stefaniak awansuje ze stanowiska Team Lead na stanowisko Group Account Director w agencji GetHero, gdzie opiekuje się 7-osobowym zespołem Account  Managerów i Talent Managerów. Do GetHero dołączyła w listopadzie 2017 r. przechodząc z L’Oreal gdzie pełniła funkcję Digital Marketing Specialist.

Przez ostatnie miesiące w GetHero zajmowała się budową strategii komunikacyjnych dla kluczowych klientów, jak również rozwijaniem struktur i reorganizacją pracy agencji. Teraz, na stanowisku Group Account Director, pokieruje zespołem Account i Talent Managerów.

Alicja Stefaniak ma ponad 7-letnie doświadczenie w branży reklamowej, zarówno po stronie agencji, jak i marketera. W roku 2017 piastowała stanowisko Digital Marketing Specialist w L’Oreal Polska. Wcześniej, będąc Digital Managerem w Havas Media, zajmowała się przygotowywaniem i nadzorowaniem pracy nad strategiami i kampaniami digital dla klientów tego domu mediowego. 

W latach 2010-2015 Alicja pracowała po stronie domu mediowego MediaCom - m.in. na stanowisku Communications Planner/Digital Specialist – gdzie zajmowała się strategiami komunikacji i doborem mediów online i offline, jak i codzienną obsługą wiodących klientów i marek.

Wśród klientów i marek, z którymi miała na przestrzeni lat okazję pracować znajdują się m.in. Danone, EA Games, Intel, L'Oreal, Phillips, Sony Mobile, Sony Electronics, Universal czy Żywiec Zdrój.

 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij