29.05.2018

Alicja Górka-Pruszczak przejmuje zarządzanie Havas PR Warsaw

Personalia / Ludzie
  • Facebook Polub

Alicja Górka - Pruszczak
Alicja Górka - Pruszczak

Alicja Górka-Pruszczak z początkiem czerwca br. obejmuje stanowisko Executive Directora w Havas PR Warsaw, odpowiadając tym samym za zarządzanie działalnością operacyjną agencji. Jest związana z Havas od ponad 5 lat, a z branżą public relations od ponad 15 lat. W Havas PR Warsaw doradza głównie firmom z obszaru finansów, przemysłu, branży retail i nieruchomości komercyjnych. Dotąd odpowiadała za zespół Reputation Management.

Alicja Górka-Pruszczak obejmując stanowisko Executive Directora będzie odpowiadać za serwis, ofertę merytoryczną i rozwój kompetencji agencji oraz zarządzanie całym zespołem. Będzie ściśle współpracować z Dorotą Mazur, która z końcem kwietnia br. po ponad dwóch latach w firmie, objęła stanowisko CEO Havas Creative Group w Polsce.

– Wierzę głęboko w doświadczenie i kompetencje Alicji, życzę jej sukcesów oraz tego, by wyraźnie umocniła pozycję Havas PR na rynku i poszerzyła jej ofertę. Poza profesjonalizmem, którego wielokrotnie dowiodła w trakcie ponad 5 letniej pracy w Havas, z pewnością pomocną będzie znajomość naszej organizacji od podszewki – mówi Dorota Mazur, CEO Havas Creative Group w Polsce i dodaje – Stąd będziemy zacieśniać współpracę również w zakresie partnerstwa z innymi spółkami Grupy Havas Creative i  wykorzystywać tym samym efekt synergii biznesowej.  

W ciągu ostatnich lat Górka-Pruszczak koncentrowała się na strategicznym doradztwie komunikacyjnym, doradztwie antykryzysowym oraz prowadzeniu szkoleń i warsztatów. Ponadto planowała oraz odpowiadała za zarządzanie kampaniami komunikacyjnymi dla globalnych i polskich firm oraz instytucji. 

Przed dołączeniem do Havas PR Warsaw zdobywała doświadczenie w międzynarodowych agencjach PR, takich jak MSL Group, Weber Shandwick czy On Board – ECCO International Communications Network.

 

 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij