11.07.2018

Alek Frydrych dyrektorem kreatywnym Cut The Mustard

Personalia / Ludzie
  • Facebook Polub

Alek Frydrych (fot. Cut The Mustard)
Alek Frydrych (fot. Cut The Mustard)

Alek Frydrych, dotychczas związany z Grey Group, na początku lipca dołączył do Cut The Mustard. Będzie odpowiedzialny za zarządzanie działem kreacji oraz wsparcie strategiczne zarządu agencji. 

- Naszą relację opieramy na współpracy partnerskiej. Chcemy, aby Alek miał realny udział w budowaniu długofalowej strategii działania w obszarze kreacji oraz wytyczaniu kierunku rozwoju naszej agencji - mówi Karolina Witecka, Partner Zarządzający.

Alek i Cut The Mustard mają podobne spojrzenie na reklamę i prowadzenie agencji kreatywnej. Cenią dynamikę w działaniu oraz pracę w multidyscyplinarnych zespołach, co pozwala na nieszablonowe myślenie oraz pełne zrozumienie na linii agencja - klient.

Stanowisko dyrektora kreatywnego w agencji Cut The Mustard nie jest pierwszym doświadczeniem Frydrycha na szczeblu kierowniczym. W Grey Group jako Deputy Creative Director zarządzał zespołami pracującymi na projektach ATL, BTL, Digital. Wcześniej był szefem kreacji digitalowego butiku agencji Walk, dla której, wraz z zespołem, zdobył pierwszego w historii firmy lwa na festiwalu w Cannes. Alek Frydrych po raz pierwszy będzie miał jednak realny wpływ na strategię działania i rozwoju agencji. 

- Na przestrzeni ostatnich 10 lat pracowałem w różnych strukturach. W agencjach sieciowych i lokalnych. Cieszę się, że w Cut The Mustard będę mógł wdrożyć pomysły i idee, które są wynikiem przemyśleń związanych z tymi doświadczeniami - podkreśla dyrektor kreatywny.

Alek Frydrych z reklamą jest związany blisko 10 lat. Na swoim koncie ma już kilkadziesiąt nagród i wyróżnień zdobytych w najbardziej prestiżowych konkursach w branży. Lew w Cannes, złote statuetki Golden Drum, Grand Prix KTR, Grand Prix w konkursie Innovation - to tylko niektóre z nich. 

 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij
Witek Skwar 16.07.2018 / 08:06
Gratulacje:)