29.11.2018

XOXO WiFi - mały router, duże możliwości...

Inne
  • Facebook Polub

ARTYKUŁ PROMOCYJNY

XOXO WiFi to przenośny router, który umożliwia dostęp do nielimitowanego Internetu na terytorium ponad 130 krajów. Rozwiązanie to pozwoli pozostać Ci w kontakcie z partnerami biznesowymi, kontrahentami,  rodziną i przyjaciółmi podczas podróży prywatnych i biznesowych. Ten mały router zapewni Ci dobrej jakości Internet nawet w odległych i egzotycznych zakątkach świata jak Madagaskar, Nepal, Kirgistan czy Fidżi.

Oszczędność i łatwość obsługi

Wielu z nas po podróży zostało przywitanych wysokim rachunkiem telefonicznym. Roaming, szczególnie poza krajami Unii Europejskiej nie jest tani. Czasem okazuje się że koszt ściągnięcia jednego pliku za granicą może wynieść więcej niż sama podróż. 

Właśnie przed taką niemiłą niespodzianką ochroni nas XOXO WiFi, które jest nawet do 95% tańsze niż opłaty roamingowe. Nie wierzysz? Koniecznie porównaj z ofertą swojego operatora. Dla przykładu 1GB w USA może Cię kosztować w roamingu nawet 40 000 zł, z XOXO WiFi jedyne 42 zł.

Router jest naprawdę łatwy w obsłudze, jedno kliknięcie i łączysz się z siecią w dowolnym miejscu na świecie.

66591_2.jpg

Bezpieczeństwo i unikalność

Istotnym plusem tego rozwiązania jest bezpieczeństwo łącza, które otrzymujemy. XOXO WiFi jest naszą prywatną, zabezpieczoną siecią, dzięki czemu możemy być spokojni o przesyłane dane. 

66592_3.jpg

Uniezależniamy się od wolnego hotelowego wifi i poszukiwania niebezpiecznych publicznych sieci.

Najciekawsza jest tak naprawdę unikalna technologia tego urządzenia. XOXO WiFi połączy Cię z najlepszej jakości siecią w danym miejscu. Jeśli kilometr dalej inny operator oferuje lepszą jakość, router automatycznie się z nią połączy, a użytkownik nawet tego nie zauważy.

Jak zaopatrzyć się w router?

Nie musimy nawet wychodzić z domu, wystarczy wejść na stronę www.xoxowifi.com w zakładkę „zamów”, a następnie przejść do wypełnienia krótkiego formularza. Kurier dostarczy nam XOXO WiFi na 1-3 dni przed planowanym wyjazdem. Do największych miast w Polsce, XOXO WiFi dostarcza przesyłki nawet tego samego dnia w którym złożono zamówienie. 

66593_4.jpg

Od nowego roku firma planuje prócz wynajmu uruchomienie sprzedaży urządzeń, co będzie bardzo wygodną opcją dla osób, które często podróżują. 

Więcej informacji na: www.xoxowifi.com