12.02.2019

Shoplo, polska platforma e-commerce, została przejęta przez brytyjski SumUp

E-commerce
  • Facebook Polub


O przejęciu firma poinformowała na Facebooku, deklarując jednocześnie, że nie zmienia to w żaden sposób jej misji, którą nadal jest ułatwianie małym i średnim firmom prowadzenia działalności e-commerce. 

SumUp to firma z branży FinTech, która obecnie działa na 31 rynkach. Połączenie - jak zaznaczają przedstawiciele Shoplo - daje szansą na zwiększenie skali działalności i dotarcie do ponad miliona klientów, z którymi współpracuje SumUp. 

- Naszym głównym celem jest wspieranie sprzedawców na całym świecie i taką samą wizję ma SumUp. Połączenie naszych sił wyzwoli efekt skali, a co więcej – pozwoli szybciej i sprawniej wejść na nowe rynki. Dzięki współpracy możemy zapewnić sprzedawcom wsparcie na każdym etapie rozwoju ich biznesu i na każdej płaszczyźnie, zarówno online, jak i offline. W ten sposób przedsiębiorcy będą mogli skupić się na tym, co kochają i w czym są najlepsi, czyli na swoich produktach, sprzedawanych zarówno w sklepach online, jak stacjonarnych - mówi Patryk Pawlikowski, CEO Shoplo. 

 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij