8.11.2018

Niedługo Dzień Singla. Aliexpress szykuje promocje

E-commerce
  • Facebook Polub


Dzień Singla, znany pod oficjalną nazwą 11.11 Wielki Festiwal Zakupów (z ang. Double 11 Global Shopping Festival) to czas, w którym  chińscy sprzedawcy obniżają ceny towarów nawet o kilkadziesiąt procent, rozpoczynając tym samym sezon świątecznych zakupów.  Z wielkich wyprzedaży będą mogli skorzystać również Polacy.

11.11 Wielki Festiwal Zakupów jest coroczną imprezą zakupową organizowaną przez AliExpress i Grupę Alibaba. To czas, który przez same jedynki w dacie (11.11) został nieoficjalnie mianowany Dniem Singla i wielkim świętem e-zakupów. 

11 listopada na AliExpress nawet o kilkadziesiąt procent taniej będzie można kupić produkty np. Xiaomi czy iLife (producent zrobotyzowanego sprzętu AGD). 

Podczas poprzedniej edycji 11.11 Wielkiego Festiwalu Zakupów serwisy z grupy Alibaba, w tym Aliexpress, sprzedały towary za łączną kwotę 25 miliardów dolarów. Dla porównania amerykański Cyber Monday, który przypadł w ubiegłym roku 27 listopada, przyniósł wszystkim sprzedawcom 6,59 miliarda dolarów.

AliExpress współpracuje z PayU

AliExpress we współpracy z PayU już 29 października rozpoczęło kampanię, w której użytkownicy mogli zbierać pierwsze kupony promocyjne. Oficjalnie akcja promocyjna wystartuje jednak 10 listopada o godzinie 14.00 i potrwa 48 godzin. Kupujący wybierający płatność z PayU w czasie promocji zaoszczędzą 5 USD na zamówieniach powyżej 30 USD. 

- 11.11 Wielki Festiwal Zakupów to najważniejsze święto zakupowe w Chinach, przewyższające popularnością Black Friday i Cyber Monday w Stanach Zjednoczonych. To także oficjalny start sezonu świątecznego i idealny moment, aby rozpocząć kompletowanie prezentów. Dzięki ścisłej współpracy PayU i AliExpress Polacy mogą cieszyć się ogromnym wyborem produktów w jeszcze niższej cenie, a to, jak wynika z badań, bardzo zachęca ich do zakupów.

- komentuje Joanna Pieńkowska-Olczak, Poland Country Manager w PayU.

 

 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij
Marcela, 5.184.15.*, 08.11.2018 / 18:00
ja jestem singielką i z koleżnką wymyśliłyśmy sobie że z tej okazji zrobimy sobie prezenty z ali będziemy zamawiać ale jeszcze chcemy kupić sobie vouchery do Leszna do aerotunelu i tam jechać. Nam odpowiada bycie singlem :)