9.08.2018

Za launch marki About You odpowiada Value Media

Biznes
  • Facebook Polub

materiały prasowe (fot. About You)
materiały prasowe (fot. About You)

Value Media, dom mediowy należący do grupy Group One, jest odpowiedzialny za kompleksową strategię mediową wprowadzenia na polski rynek modowego sklepu internetowego About You. Współpraca, nawiązana w wyniku wygranego przetargu, dotyczy jednej z największych kampanii na polskim rynku.

Celem kampanii jest wprowadzenie sklepu internetowego About You na polski rynek oraz zbudowanie jej silnej pozycji rynkowej. Działania komunikacyjne obejmą zakup czasu reklamowego w telewizji, radio i kinach, oraz zakup powierzchni reklamowej w prasie i na nośnikach OOH i DOOH. Za realizację działań odpowiada zespół Igi Wachowicz, Communication Director w Value Media.

- Pozyskanie About You to kolejny sukces Value Media na rynku mediowym, który potwierdza wysokie kompetencje, rzetelną analizę i biznesowe podejście do celów Klienta. Wygrana cieszy nas, tym bardziej, że do samego końca konkurowaliśmy z największymi domami mediowymi o projekt, który na stałe zmieni układ sił na rynku odzieżowym e-commerce. Naszym zadaniem jest zbudowanie komunikacji marki About You w Polsce i umocnienie jej pozycji poprzez jedną z największych kampanii w ostatnim czasie. Ogromna skala działań i możliwość budowania strategii komunikacji marki w mediach od samego początku, pozwolą nam w pełni wykorzystać unikalne know-how i kompetencje zespołu.

- mówi Anna Dzierzędzka, Chief Growth Officer w Value Media. 

65863_about-you1.jpg

About You, to wyceniany dzisiaj na ponad miliard dolarów, internetowy sklep odzieżowy, z siedzibą w Hamburgu. Założony w 2014 roku, obecnie działa w sześciu krajach Europy. W roku finansowym  2018/2019 zamierza zwiększyć dochód z 283 milionów euro do kwoty 450 - 480 milionów euro, co odpowiada rocznej wartości transakcji przekraczającej 1,6 miliarda euro.

Na polskiej stronie ABOUT YOU odnaleźć można blisko 50.000 produktów ponad 500 marek.  Platforma wyróżnia się dostosowaniem oferty do indywidualnego stylu każdego klienta. W Polsce, kluczowe działania komunikacyjne i reklamowe nowego sklepu internetowego About You, zaczynają się w momencie rozpoczęcia współpracy z Value Media, w sierpniu br.  

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij