27.09.2018

Raport Interaktywnie.com: Software House 2018

Raporty Interaktywnie.com
  • Facebook Polub

raport Interaktywnie.com
raport Interaktywnie.com "Software house 2018"

Jak uatrakcyjnić firmową konferencję? Jak wykorzystać rozwiązania informatyczne w employer brandingu? Jak wspomóc proces sprzedaży i obsługi posprzedażowej? No i w końcu, co może pomóc w zawężaniu lejka konwersji w procesie lead generation? O tym piszemy w najnowszym raporcie Interaktywnie.com "Software house 2018" 

O tym piszemy w raporcie "Software House":

  • W pierwszym rozdziale wskazujemy technologie i rozwiązania (takie jak blockchain, Big Data chatboty), które jeszcze wczoraj wydawały się zarezerwowane dla największych tuzów, a dzisiaj dostępne są również dla małych i średnich firm. Podpowiadamy więc, jak oddzielić medialne buzzwordy od rozwiązań, które rzeczywiście będą wspierać nasz biznes. 

  • W drugim rozdziale raportu "Software House" piszemy o tym, dlaczego warto i jak współpracować z software house? Bo korzystanie z wiedzy specjalistów, których nie mamy na pokładzie i (i których czas jest bardzo kosztowny) to oszczędność czasu i pieniędzy, tylko po warunkiem, że współpraca przebiega szybko i skutecznie. 

  • W trzecim podejmujemy temat cloud computingu. Od chmury i usług typu "... as a Service" nie ma już ucieczki i coraz mniej użytkowników widzi w tym problem. Również z tego względu, że obawy przed niedostatecznym zabezpieczeniem danym trzymanych w chmurze, wyraźnie zmalały. 

  • W ostatnim rozdziale piszemy o zewnętrznym hostingu dla rozwiązań marketingowych, wskazując, jak go wybierać i na co zwracać baczną uwagę.  Dostawcy usług hostingowych oferują bowiem różne typów serwerów lub kont hostingowych i często wiążą to z rejestracją domen, możliwością wykreowania stron internetowych oraz dyskami wirtualnymi do przechowywania plików.

KLIKNIJ I POBIERZ PEŁNY RAPORT INTERAKTYWNIE.COM: INTERNET SOFTWARE HOUSE 2016

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij

Czytaj podobne