27.03.2018

Raport Interaktywnie.com: "Sieci afiliacyjne 2018"

Raporty Interaktywnie.com
  • Facebook Polub

Raport Interaktywnie.com
Raport Interaktywnie.com "Sieci afiliacyjne i programy partnerskie 2018"

Od maja 2018 roku mają być egzekwowane unijne regulacje dotyczące ochrony danych osobowych, które w szczególny sposób dotyczą sieci afiliacyjnych i programów partnerskich w internecie. Ich operatorzy muszą bowiem przekonać i zapewnić swoich klientów, że leady, których dostarczają, są zgodne z nowymi regulacjami, bo kary za niepoprawne przetwarzanie i wykorzystanie mogą być ogromne – nawet do 20-krotności rocznych przychodów.

W najnowszym raporcie Interaktywnie.com piszemy o o tym, jak RODO wpłynie na działalność sieci afiliacyjnych, a eksperci radzą, jakich zasad przestrzegać i jakich błędów unikać, by nadal zarabiać w sieci?

O  TYM PRZECZYTASZ W RAPORCIE "SIECI AFILIACYJNE I PROGRAMY PARTNERSKIE":

  • Eksperci podpowiedzą, jak zarabiać w internecie. Jakie narzędzia stosować, aby skutecznie mierzyć ruch na stronie, jego źródła i z gąszczu wszystkich dostępnych danych wyciągać odpowiednie wnioski?  Jakie znaczenie dla konwersji ma content? Jak tworzyć taki, który będzie wartościowy dla użytkowników. Na te i inne pytania odpowiedzą zaproszeni do raportu eksperci.


  • Przedstawimy także zestawienie dostępnych w Polsce sieci afiliacyjnych w poszczególnych branżach i wskażemy, na co zwracać uwagę przy ich wyborze. Nie jest to wyłącznie proponowana stawka, bo - jeśli będzie jej towarzyszył nieodpowiedni dla nas model rozliczeń - realne zyski mogą okazać się rozczarowujące.

  • Nie zabraknie też porad związanych z dostosowaniem się do wymogów RODO. Podpowiemy, co wydawca, nawet najmniejszy, musi zrobić, aby zgodnie z nowym prawem chronić dane osobowe a także jak powinny przygotować się sieci, by zapewnić bezpieczeństwo bazie subskrybentów. Kary za niedopełnienie obowiązków mogą być ogromne.

  • Przedstawimy także historie sukcesów wydawców, blogerów, przedsiębiorców, którzy z powodzeniem uczestniczą w programach partnerskich i sieciach afiliacyjnych. Zobaczmy, jak zaczynali, ile teraz zarabiają i jak wygląda ich biznes.

 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij

Czytaj podobne