26.04.2018

Raport Interaktywnie.com: "Marketing w wyszukiwarkach 2018"

Raporty Interaktywnie.com
  • Facebook Polub


Kary grożące za pozycjonowanie niezgodne z polityką Google’a są dotkliwe, ale wiele firm, które oferuje pozycjonowanie za 700 złotych w abonamencie, nie zważa na to ryzyko, nawet jeśli ich brak rozwagi dla klienta może skończyć się katastrofą biznesową. Jak wybrać agencję, która odpowiedzialnie zajmie się SEO i optymalnie połączy je z działaniami SEM? O tym piszemy z najnowszym raporcie.

  • W pierwszym rozdziale zajmiemy się odpowiedzią na ogólne pytanie, czy działania marketingowe w wyszukiwarkach mają sens, jaki jest ich udział w całym reklamowym torcie i jakie perspektywy się przed nimi rysują. 

  • W kolejnym będziemy radzić, jak prowadzić skuteczne kampanie wizerunkowe i sprzedażowe w Google. Czy, a jeśli tak, to w jaki sposób łączyć SEO z SE i czy Google to w ogóle dobre medium do budowania wizerunku. Odpowiemy także na podstawowe pytania o różnice między systemem AdWords a Google Display Network i sprawdzimy, jak realizować działania remarketingowe.

  • Następnie, zapytamy ekspertów, w jaki sposób rozliczać się z agencjami SEO, a w jaki z agencjami SEM, a klientów - jakie są ich oczekiwania. Porozmawiamy także z agencjami, które wytłumaczą, skąd biorą się ich modele rozliczeń.

  • Podpowiemy także, jak zbriefować agencję SEM, a jak SEO. Razem z ekspertami od marketingu i przedstawicielami agencji ułożymy dokument, którym można się posłużyć wybierając agencję...

  • ... a także zweryfikujemy, czy zawsze trzeba korzystać z jej usług i kiedy lepiej postawić na działania in-house

POBIERZ BEZPŁATNY RAPORT "MARKETING W WYSZUKIWARKACH 2018" 

 

 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij

Czytaj podobne