27.06.2018

Raport Interaktywnie.com: "Lead generation 2018"

Raporty Interaktywnie.com
  • Facebook Polub

Raport Interaktywnie.com
Raport Interaktywnie.com "Lead generation 2018"

W najnowszym raporcie Interaktywnie.com "Lead Generation" znajdziesz informacje o perspektywach dla e-commerce, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dowiesz się, jak wybrać dobrą agencję, która pomoże w pozyskiwaniu leadów, poznasz narzędzia, które wspomogą sprzedaż, a także przeczytasz o tym, jak skutecznie łączyć content marketing z lead generation.

W Europie w ciągu ostatnich dziesięciu lat liczba kupujących online zwiększyła się niemal dwukrotnie, bo z 30 proc. w 2007 roku do 57 proc. w 2017 roku. Według raportu Wordpay Global Payment, w latach 2017-2021, najszybciej rozwijającymi się rynkami e-commerce w Europie będą Holandia i Włochy. Sprzedaż internetowa wzrośnie w nich o 14 proc. rocznie, osiągając wartość 84 miliardów dolarów na koniec 2021 roku. W Turcji natomiast obroty sięgną 17 miliardów dolarów (wzrost o 13 proc. rocznie) a w Niemczech o 11 proc., i sięgnie 123 miliardów dolarów. W Norwegii, Danii i w Wielkiej Brytanii rynek rosnąć będzie w dwunastomiesięcznym tempie wynoszącym 10 proc. 

Prognoza dla Polski mówi o 8 proc., co ma doprowadzić  do osiągnięcia wartości rynku w 2021 roku wynoszącej 13 miliardów dolarów. Gra jest więc warto świeczki, a kampanie leadowe to efektywny sposób na budowanie bazy lojalnych klientów. O ile są dobrze przygotowane, czyli - cele realne i jasno wyznaczone, komunikacja dopasowana do użytkowników, a kontakt z nimi - nawiązany w odpowiednim czasie i w formie, która pozwoli zamienić go w klienta. 

O czym przeczytasz w najnowszym raporcie "Lead Generation":

  • Przedstawimy potencjał rynku e-commerce w Polsce oraz na świecie, wskazując, kto jest największym graczem, jakie trendy będą dominować w handlu online, a także - jakie prognozy rysują się dla Polski i krajów UE;

  • Pokażemy, jak generować leady w internecie, podpowiadając, jakie systemy i narzędzia wspomagające sprzedaż, warte są zainteresowania;

  • Opowiemy, czym może być lead, jak wykorzystać różne kanały, w tym np. e-mail marketing, mobile, SEO, SEM w ich generowaniu oraz jakich błędów unikać i z kampanii brać przykład;

  • Podpowiemy, na co zwrócić uwagę przy wyborze agencji marketingowej specjalizującej się w generowaniu leadów: Co mogą zaoferować, jak je wybierać, na co zwracać uwagę. Jak mierzyć efektywności kampanii lead generation. Z jakich narzędzi analitycznych korzystać i jak interpretować poszczególne wskaźniki?

  • Pokażemy, jak sprawić, by działania content marketingowe przełożyły się na sprzedaż w internecie: Jak  i co pisać, gdzie publikować aby zwiększać sprzedaż. Czy można pogodzić SEO ze sprzedażą?


POBIERZ RAPORT INTERAKTYWNIE.COM "LEAD GENERATION 2018"
 

 

Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij

Czytaj podobne