30.01.2019

Raport Interaktywnie.com: E-commerce 2019

Raporty Interaktywnie.com
 • Facebook Polub


Aż 50 mld złotych wydadzą Polacy w 2019 roku na zakupy w internecie. By jednak choć część tej kwoty trafiła do naszej kieszeni, trzeba się dobrze przygotować - zadbać o rozpoznawalność marki e-sklepu, przeanalizować preferencje grupy docelowej, nie lekceważyć znaczenia user experience i stale analizować, co działa.

O tym piszemy w raporcie Interaktywnie.com "E-commerce 2019": 

 • Rynek e-zakupów w Polsce, czyli ilu Polaków i co kupuje w internecie. 
  Rynek rośnie, ale potencjał - zwłaszcza w grupach wiekowo nieoczywistych - wciąż jest duży. Jednocześnie, klienci stają się bardziej wymagający i przykładają coraz większą uwagę do szczegółów, które jeszcze 5 lat temu zdawały się nieistotne. Za kilka lat, właściciele sklepów internetowych staną przed wyzwaniem, nie tylko jak zdobyć nowych klientów, lecz również jak zbudować lojalność u obecnych.

 • Co decyduje o sprzedaży w internecie. Czy tylko cena i asortyment czynią sprzedażowe cuda. Jak działają usability, konstrukcja koszyka, dostępność płatności i opcji dostawy?  
  Cena wciąż jest naszym główny kryterium wybory, ale już nie jedynym i coraz mniej istotnym. Na znaczeniu zyskują kwestie związane przede wszystkim z reputacją marki i obsługą klienta. Jak o nie zadbać?

 • Narzędzia wspierające sprzedaż w sklepie internetowym. Czym jest marketing automation i w czym może pomóc. Jak wykorzystać e-mail marketing do wsparcia sprzedaży. 
  Systemy marketing automation nawet małym i średnim przedsiębiorstwom pozwalają wykorzystać możliwości, które wynikają z wykorzystania firmowych danych. A tych zwykle jest więcej niż można przypuszczać... 

 • Płatności w internecie. Na co zwracać uwagę, jak wybrać najlepsze rozwiązanie.
  Przelew, pay-by-link, karta kredytowa, karta zakupowa, a może lepiej dostawa za pobraniem? Jak najwygodniej i najbezpieczniej płacić za zakupy w internetowych sklepach, na co zwracać uwagę, jak wybrać najlepsze rozwiązania?

 • Porady ekspertów, które pomogą w skutecznej sprzedaży.
  Jak sensownie, mądrze, z przemyślaną strategią, zabrać się do stworzenia e-sklepu i zawojowania rynku radzą specjaliści. O to pytamy ekspertów. 
Trwa zapisywanie komentarza
Dodaj komentarz Zaloguj się »
obrazek nieczytelny
wyślij
Janusz Kamiński, 45.63.19.*, 31.01.2019 / 09:31
Dzięki za raport. Już kilka tygodni czekam na niego. :)

Czytaj podobne